Technolog produktów mięsnych

2017-03-03

Czytaj więcej

Zakłady Mięsne Skiba S.A. w związku z rozwojem firmy poszukują osób do pracy w dwóch zakładach: w przetwórni (Chojnice) oraz w ubojni (Igły k. Chojnic) na stanowisko:

Opis stanowiska:

- kreowanie nowych produktów na bazie autorskich receptur z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych,
- obserwacja trendów rynkowych oraz monitorowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych,
- wdrażanie rozwiązań mających na celu doskonalenie istniejących produktów oraz procesów produkcyjnych,
- koordynacja prób technologicznych przy zastosowaniu nowych surowców, technologii oraz maszyn,
- wprowadzanie innowacji i ulepszeń ciągów technologicznych,
- nadzór nad procesem produkcyjnym,
- monitorowanie technologii produkcji pod względem pełnej dokumentacji i zgodności z obowiązującymi przepisami,
- tworzenie dokumentacji technologicznej (specyfikacje, receptury),
- utrzymanie stałego poziomu jakości produktów i ich powtarzalności,
- udział w kontroli jakości produktów i nadzorze nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów jakościowych,
- udział w targach, kongresach i międzynarodowych wydarzeniach branżowych.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności i żywienia),

- minimum 5 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży przetwórstwa mięsnego,

- znajomość zagadnień HACCP,

- znajomość linii technologicznych, maszyn oraz nowoczesnych procesów technologii,

- znajomość zagadnień z zakresu przetwórstwa mięsnego,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: j.bruska@zmskiba.pl bądź składanie dokumentów w siedzibie firmy przy ul. Derdowskiego 23 w Chojnicach.

Wyślij aplikację na tą ofertę pracy.

Administrator IT

2017-09-26

Miejsce pracy: Chojnice
Dla wsparcia naszego IT team poszukujemy Administratora systemu
Dysponujemy nowoczesnym działem IT, który wspomaga procesy produkcyjne na wszystkich płaszczyznach, a wysoki techniczny poziom zapewnia dobrą jakość naszych produktów.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się przede wszystkim obsługą systemów klasy ERP w firmie, administrowaniem bazy danych MS SQL, wsparciem technicznym użytkowników w zakresie systemów, sprzętu i urządzeń.
Pracownik będzie odpowiedzialny za bezpieczeństwo systemów i zasobów danych.

Zakres obowiązków:
• Administrowanie systemami IT
• Zapewnienie ciągłości działania rozwiązań IT
• Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie techniczne użytkowników w zakresie oprogramowania systemowego, użytkowego oraz sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych
• Współpraca z poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi w firmie oraz weryfikacja i eliminacja zgłaszanych problemów.
• Instalacja i konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania
• Kierowanie serwisem urządzeń i zlecanie napraw.
• Konfiguracja i aktualizowanie urządzeń ważąco-etykietujących
• Gotowość do szkolenia się w zakresie technologii MS SQL
• Konfiguracja urządzeń sieciowych
• Szkolenie w zakresie ERP aplikacji CSB
• Regularna aktualizacja (update) wszystkich aplikacji, przede wszystkim CSB.
• Dbanie o dobrą atmosferę w grupie.
• Utrzymywanie dobrych kontaktów i współpracy z zewnętrznymi partnerami

Wymagania:
• Znajomość systemów klasy ERP
• Praktyczna znajomość procesów biznesowych w obszarach produkcyjnych
• Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej i/lub konfiguracji urządzeń ważąco-etykietujących będzie dodatkowym atutem
• 2 lat doświadczenia w administracji bazami danych MS SQL
• Dobra organizacja pracy własnej, inicjatywa w działaniu, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność współpracy z ludźmi, umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów
• Chęć rozwoju zawodowego
• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Znajomość języka angielskiego
• Czynne prawo jazdy kategorii B